واشر منجیدار

واشر منجیدار

 

ورق های لاستیکی تقریبا در تمام صنایع مورد استفاده قرار میگیرند و از گستردگی بسیار زیادی از نوع متریال و شکل و اندازه و موارد مصرف را دارا هستند که عمده شکل آن ها به صورت نخ دار(منجید دار،نقاله و…) و ساده تقسیم بندی شده اند.

لاستیک های نخ دار از نطر کاربرد به دو دسته تقسیم میشوند .

۱- لاستیک های منجید دار کتان

لاستیک های نخ دار کتان با الیاف و منجید هایی از جنس کتان و عمدتا یک لایه و در برخی موارد بنا به درخواست متقاضی دو لایه تولید میشوند و عمده مصرف این لاستیک ها برای ضربه گیری و تولید واشر آلات صنعتی و درز بندی استفاده میشوند.

۲- لاستیک های نخ دار نقاله

لاستیک های نخ دار پلی استر یا همان تسمه تقاله ها از آن جهت بدین نام شناخته میشوند که لایه های نخی استفاده شده در بین آنها از جنس الیاف پلی استر میباشند که مقاومت بسیار بیشتری نسبت به دیگر نخ ها مثل کتان دارند و این باعث شده تا از این ترکیب برای تسمه های انتقال استفاده شود.

این لاستیک های عمدتا از کیفیت های متنوع و بهتری نسبت به لاستیک های کتان برخوردار هستند و در تنوع عرض و طول استاندارد و لایه های مورد استفاده شده هم گسترده تر هستند.

 لاستیک های منجید دار با عرض های ۱ متر تا 1/5متری در طول ۱ الی ۱۰۰ متری با ضخامت های گوناگون از 2 الی 10 میلیمتر به صورت یک لایه تا ۵ لایه و در صورت سفارش در لایه های بیشتر قابل عرضه هستند 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *